Oferta

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10:00-11:20 - - -   - AIKIDO DOROŚLI
11:30 - 12:30 -   -   -

AIKIDO

dzieci młodzież

16:00 - 17:00
-

JUNIOR

BOXING

- JUNIOR BOXING
- -
16:45 - 17:45            JOGA          
17:00-18:00   GIMNASTYKA FUNKCJONALNA

AIKIDO

dzici, młodzież

GIMNASTYKA FUNKCJONALNA JOGA  
18:00-20:00  

BOKS

(treningi indywidualne)

AIKIDO

dorośli

(18:00-19:20)

BOKS

(trening indywidualne )

   
20:00-21:30   FIT BOXING    CROSS FIT BOXING    

 

Istnieje możliwość zapisów na treningi indywidualne, które ustalane są bezpośrednio z trenerem osobistym. Informację o treningach indywidualnych i pozostałych można uzyskać pod numerem tel. 503 102 405.

Cennik
Karnet miesięczny – 80 zł
Wejście jednorazowe – 15 zł

 

Kids-Boxing - /po stworzeniu grup min 10 osób/ Gimnastyka ogólno rozwojowa z elementami sportów walki (boks, kick boxing) i podstawami samoobrony. Program zajęć jest tak ułożony aby rozwijał u młodych uczestników wiele cech zarówno fizycznych jak i psychicznych. Ten wszechstronny rozwój możliwy jest dzięki zastosowaniu różnorodnych form treningu, które obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe, gimnastyczne, akrobatyczne, siłowe, zwinnościowe, gibkościowe, poprawiające koordynację ruchową, spostrzegawczość, koncentrację i odwagę.
 

Sporty walki dla dzieci dla dzieci to jednocześnie wspaniała zabawa i nauka. To także wytrwałość w dążeniu do celu, skuteczna samoobrona, bezpieczeństwo, odreagowanie stresu i przyjaźnie zawierane na lata
 

Boks profesjonalny - boks olimpijski- Walka na pięści jest jednym z najstarszych sportów, znanym już w starożytnej Grecji i Rzymie. Z racji swojej popularności i obecności zarówno w formie olimpijskiej jak i profesjonalnej jest uznany za najpopularniejszą na świecie dyscyplinę sportów walki. W naszej sali treningowej prowadzimy zajęcia sportowe w których mogą uczestniczyć osoby chcące uprawiać boks zarówno w formie rekreacyjnej jak i wyczynowej. Boks jest treningiem dla każdego, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zapraszamy więc wszystkich, bez względu na wiek, płeć, warunki fizyczne czy umiejętności. Trening kształtuje wszystkie cechy motoryczne, poprawia sprawność fizyczną, wytrzymałość, szybkość, zręczność, wzmacnia psychikę, a także zdolność koncentracji i wolę walki. Dzięki treningowi boksu można znacznie poprawić kondycję, sylwetkę i ogólne samopoczucie. Gwarantujemy treningi na najwyższym poziomie, pod okiem profesjonalnych trenerów.
 

FITBOXING- TRENING FUNKCJONALNY - trening ogólnorozwojowy kompleksowo wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe doskonale wpływa na kształtowanie i wysmuklanie ciała, gubienie zbędnych kilogramów, zwiększenie ruchomości w stawach, poprawę koordynacji ruchowej, stabilizacji i równowagi. Przygotowane zestawy ćwiczeń są bardzo dobrą podstawą do podjęcia każdej aktywności ruchowej. Korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń wykorzystywanych w wielu dyscyplinach sportu wyczynowego, gimnastyce korekcyjnej i rehabilitacji ruchowej. Główne cechy tego treningu to funkcjonalność i wszechstronność, aby cieszyć się pełną sprawnością i zdrowiem na co dzień Potrzeby sportowca profesjonalnego i osób nie uprawiających sportu wyczynowo różnią się tylko stopniem intensywności a nie rodzajem ruchu. Trening funkcjonalny chce od Ciebie zaangażowania, charakteru i siły woli, aby trenować w prawdziwy sposób z prawdziwymi efektami. Postaw wyzwanie sobie i swojemu ciału.
 

CrossFit-Boxing - jest to forma treningu obwodowego w skład którego wchodzą różne formy ćwiczeń. Jest programem uniwersalnym przeznaczonym dla wszystkich amatorów aktywności fizycznej jak i wyczynowych sportowców. Jego struktura i sposób programowania jednostek treningowych umożliwia rozwój wszystkich 10 cech motorycznych wyodrębnionych przez fizjologów sportowych.

1. Wytrzymałość sercowo-naczyniowa i oddechowa czyli zdolność organizmu do gromadzenia, przetwarzania i dostarczania tlenu do komórek organizmu.

2. Wytrzymałość siłowa - zdolność organizmu do przetwarzania, dostarczania, magazynowania i korzystania z energii.

3. Siła - zdolność mięśni do korzystania z mocy.

4. Elastyczność/gibkość - zdolność do maksymalnego zakresu ruchu w obrębie danego stawu.

5. Moc - zdolność mięśni do korzystania z maksymalnej siły w jak najkrótszym czasie.

6. Prędkość - zdolność do skracania czasu wykonywania określonego ruchu.

7. Koordynacja - zdolność do łączenia kilku różnych wzorców ruchowych w jeden.

8. Sprawność/zwinność - zdolność do skracania czasu przejścia z jednego wzorca ruchowego do innego.

9. Dokładność - zdolność do kontrolowania ruchu w określonym kierunku i na określonej intensywności

10. Równowaga - zdolność do określania, kontrolowania środka ciężkości ciała w przestrzeni.

Jest uniwersalnym programem, odpowiednim dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Intensywność trening można dopasować do swoich możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, czy dobieranego obciążenia .
 

TRENINGI INDYWIDUALNE (personalne) - Boks-Kick Boxing - Najszybsza forma przyswajania umiejętności technicznych wykonywana jeden na jeden z trenerem lub w małych grupach. Częstotliwość i godziny treningu ustalane są z trenerem osobistym przez zainteresowanego.

 FUNDACJA KUŹNIA KOŁODZIEJA

„Kuźnia Kołodzieja” to Fundacja założona przez Pawła Kołodzieja, pięściarza z Krynicy notowanego w czołówce rankingów federacji IBF (International Boxing Federation), WBA (World Boxing Association) oraz WBF (World Boxing Federation) w kategorii junior ciężkiej (ang. cruiserweight).
Harnaś – bo tak na niego wołają, wybrał boks zawodowy, by dzielić się swoimi doświadczeniami i energią, jaką daje uprawianie sportu. Odkąd zaczął trenować sztuki walki, w jego życiu nastąpiło wiele pozytywnych wydarzeń, a uprawianie sportu wyrobiło w nim pokorę i dyscyplinę, a także zachęciło do nieustannej pracy nad własnymi słabościami. Nauczyło zdrowej rywalizacji i wykształciło pełen nieposkromionej siły charakter. Dzięki temu zaczął zwyciężać i odnosić zamierzone cele, do których uparcie dążył od małego. 


STATUT 


Celem działania Fundacji jest:

 • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
 • propagowanie sportu jako wartościowej formy spędzania czasu wolnego, niezależnie od wieku i warunków środowiskowych,
 • promowanie czynnego uprawiania sportu jako sposobu na rozwój własnej osobowości,
 • wychowywanie dzieci i młodzieży przez sport, z jednoczesnym podejmowaniem próby przeciwdziałania negatywnym zjawiskom społecznym tj. narkomania, alkoholizm, agresja, chuligaństwo,
 • popularyzacja tzw. „zdrowej rywalizacji", zasad fair play oraz zwalczanie stosowania niedozwolonych środków farmakologicznych i innych substancji dopingowych w sporcie,
 • promowanie i wspieranie młodych i utalentowanych sportowców - amatorów,
 • stwarzanie możliwości dzieciom, młodzieży i dorosłym uczestniczenia w zawodach sportowych rangi krajowej i międzynarodowej,
 • działalność na rzecz ochrony i promocji zdrowia,
 • działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym,
 • działalność na rzecz osób niepełnosprawnych,
 • działalność na rzecz edukacji, oświaty i wychowania,
 • organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży,
 • przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym,
 • promocja miasta Krynica - Zdrój,
 • działalność charytatywna,
 • wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych,
 • utrzymywanie kontaktów, wymiana doświadczeń i współpraca z innymi organizacjami o tym samym lub podobnym profilu działania,
 • działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami. 

ZAŁOŻYCIEL:

Paweł Kołodziej: (...) Odkąd pamiętam, w moim życiu zawsze obecny był sport. Mój ojciec, Jerzy Kołodziej, już od naszych najmłodszych lat wpajał mnie i mojemu rodzeństwu (siostrze i bratu), że sport to droga, która hartuje charakter człowieka. Energia tak mocno mnie roznosiła, że nie mogłem usiedzieć w miejscu i łapałem się wszystkiego: rower, rolki, piłka nożna, tenis, hokej. Tak naprawdę wszystko zaczęło się w moim rodzinnym mieście, Krynicy-Zdroju. Na pierwsze zajęcia do szkółki sportowej zaprowadził mnie mój ojciec. Zaczynałem od taekwondo, jednak po kilku treningach zmieniłem dyscyplinę na kickboxing. Po maturze wyjechałem do Poznania, gdzie studiowałem na Wydziale Resocjalizacji Uniwersytetu Poznańskiego im. Adama Mickiewicza. Tam, nadal trenując kickboxing w klubie Athletics Poznań, osiągnąłem pierwszy znaczący sukces — zdobyłem swój pierwszy złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Trenowałem kickboxing jeszcze przez kilka lat i cztery razy sięgałem po Puchar Polski oraz Mistrzostwo w full kontakcie. Jednak gdy pewnego dnia wszedłem do poznańskiego klubu sportowego Olimpia, poczułem, że odnalazłem to, czego tak długo szukałem — to właśnie boks jest moją dyscypliną sportu. Po kilku miesiącach intensywnego treningu zostałem zaproszony na sparingi do bardzo znanej i prestiżowej grupy Universum w Niemczech, gdzie trenowali i boksowali znani zawodnicy, jak Dariusz Michalczewski czy bracia Kliczkowie. Zaproponowano mi podpisanie kontraktu. Równocześnie na mojej drodze zawodowej pojawił się pan Andrzej Wasilewski, z którym rozpocząłem rozmowy na temat możliwości uprawiania boksu zawodowego w Polsce. Zdecydowałem się na kontrakt z Grupą KnockOut Promotions, z którą obecnie jestem związany. Moimi obecnymi trenerami są: Fiodor Łapin, który dostrzegł mnie podczas mojej pierwszej walki bokserskiej, oraz Jan Sobieraj, Paweł Skrzecz i Paweł Gasser (...).

© 2015 Kuźnia Kołodzieja. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.